Bedankt voor de Queen items. Ze waren erg goed ingepakt en was blij verrast met het persoonlijke briefje. Ik hoop dat er in de toekomst nog meer Queen items in het assortiment komen.
Ontzettend leuke producten en een enorme keuze, wauw! De producten waren goed ingepakt en er zat ook nog eens een persoonlijk briefje bij. Ik ben fan :)
Heel snelle levering. Het handgeschreven briefje en de gratis boekenlegger was een leuk extraatje. Het voelde als een cadeautje openmaken, hier ga ik nog bestellen!
Bestelling was snel geleverd en heel goed verpakt, ook erg leuk met een persoonlijke boodschap. Zal zeker nog eens wat bestellen!
Bestelling werd keurig verzorgd afgeleverd. Netjes verpakt en een leuk persoonlijk briefje erbij!
Prijzen zijn netjes en de correspondentie goed.
Absoluut voor herhaling vatbaar!
Elke bestelling die ik bij Filmspullen doe bevalt goed. De mensen achter het bedrijf denken met je mee en antwoorden altijd snel.
De ontvangen pakjes zijn een feest om te krijgen. Niet gewoon een standaard pakket maar altijd net even iets extra's. Dit maakt dat ik blijf terugkomen.
Super! Overzichtelijke site, keurig verpakte bestelling en de levertijd is ook goed!
Wat het nog specialer maakt, is het attente briefje erbij!
Voor herhaling vatbaar!